• 638663347200099350_DJI_20241017_135307_236.jpg
  • 638663348462825588_DJI_20241017_133331_772.jpg
  • 638663348470012597_DJI_20241017_133311_134.jpg
  • 638663348477512083_DJI_20241017_133249_084.jpg
  • 638663348487355158_DJI_20241017_133216_472.jpg
  • 638663348490948657_DJI_20241017_133207_499.jpg
  • 638663348508603702_DJI_20241017_132400_406.jpg
  • 638663526694869700_DJI_20241017_133616_565.jpg
  • 638663526698306989_DJI_20241017_133609_817.jpg
  • 638663528054464327_DJI_20241017_140001_313 kopie úpr.jpg
  • 638663530271187906_DJI_20241017_135755_008.jpg
  • 638663530274468928_DJI_20241017_135710_681.jpg
  • 638663530985514119_DJI_20241017_135153_343.jpg
  • 638663531314241661_DJI_20241017_134951_216.JPG
  • 638663531958572653_DJI_20241017_142220_346_pano.jpg
  • 638663531963103593_DJI_20241017_142324_218_pano.jpg
Ukázat/Skrýt parametry
Typ:
Aukce
Do zahájení zbývá:

inicializuji ...

Stav:
Vyhlášena
Číslo:
225
Předpokládaný konec:
Nejnižší podání:
2 690 000 Kč
Minimální příhoz:
10 000 Kč
Maximální příhoz
1 999 999 Kč
Výše jistoty:
130 000 Kč
Určená cena:
3 600 000 Kč
Kraj:
Moravskoslezský
Město:
Větřkovice
Možnost podání předražku:
Ne
Podíl:
1/1
Registrace do:
Prokázání totožnosti:
Ano
Prokázání totožnosti do:
Složení jistoty:
Ano
Složení jistoty do:
Dispozice
3+kk
Podlahová plocha
120 m2
Velikost zahrady
470 m2
Plocha zastavěná
402 m2
Plocha užitná
280 m2
Počet podlaží
1
Stav objektu
dobrý
Konstrukce budovy
cihla
Termín prohlídky
16.11.2024 Čas v 10.00 hod, 22.11.2024 Čas v 16:00 hod, 27.11.2024 Čas v 16:00 hod
Odeslat provozovateli   Odeslat dražebníkovi
Pro podání námitky musíte být k dražbě přihlášen(a).

Námitku může podat přihlášený účastník v průběhu dražby a nejpozději do 10 minut po ukončení dražby.

Prodej chalupy 3+kk ve Větřkovicích, okr. Opava

Začátek aukce Pondělí 11.11.2024, 09:00

Podmínky účasti v aukci

status
Registrován
a přihlášen
do systému
status
Přihláška
podána
status
Totožnost
ověřena
status
Jistina
složena
status
Přihláška
schválena

Popis předmětu aukce

Máme pro Vás nabídku chalupy k rekreaci či bydlení s č. ev. na klidném, přírodou obklopeném, ale civilizovaném místě.  Dům není zatížen žádným omezením ani památkářů. Obec Větřkovice byla vyhlášena v roce 2017 vesnicí Moravskoslezského kraje. Velká pochvala i závazek. Dominantou obce je kostel Nanebevzetí Panny Marie z 19. stol. Na rozcestí v místní části Nové Vrbno stojí socha sv. Felixe z pol. 18. stol. s kapličkou. U silnice směrem na Březovou leží obecní rybník umožňující koupání i rybolov. V obci najdete lékaře, poštu, bankomat, potraviny i místní specialitky, školu, víceúčelové hřiště. Nechybí ani restaurace.  Do tohoto relax místa se dostanete do 15 min z dálnice.

Co nabízí nemovitost?  Čeká Vás nejen odpočinek, ale i práce a kreativní realizace. Původní vlastník postupně dům citlivě rekonstruoval, ovšem z časových důvodů nedokončil. Zvládl instalaci elektřiny v mědi, odpady do septiku, rozvody vody, instaloval bojler, zateplil stavbu, udělal v 1.NP podlahy včetně jejího odvětrání. Renovoval dvoukastlová dřevěná okna, která zajistí tradiční vzhled s moderními výhodami se zlepšenou tepelnou i zvukovou izolací.  Komíny revidoval kominík a podal velmi pozitivní zprávy. Jeden z komínů je i nový nepoužitý pro další zdroj. Všechny jsou připraveny na provoz. V technické části chalupy najdeme kotelnu a místnost pro uskladnění dostatečné zásoby dřeva. V půdním prostoru nad kotelnou a u domu se budoucí majitel potěší, protože zde jsou zásoby stavebních materiálů pro další postup rekonstrukce. Lze najít i poklady z půdy. Původní majitel totiž připravil vybavení v podobě dřevěných komod, dřevěných dobových židlí, truhly a mnoho dalšího.

Obytná část má dispozici 3+kk budoucí 5+kk, kuchyň propojenou s velkým obývacím prostorem s krásným a bytelným dřevěným stropem i podlahou, funkčními téměř nově vystavěnými kachlovými kamny. Na tento prostor navazuje menší průchozí pokoj z kuchyňské části a předsíně. Vylitá podlaha, omítky, klembové stropy  a krb, takže připraveno na dokončení.  Poslední velký pokoj potřebuje vymalovat a opravit na některých částech omítku, podlaha je vylitá a klemby zachovány. V této místnosti je také vstup na WC a do opravené koupelny s přípravou na napojení pračky. Dům je částečně podsklepen. Vzhledem ke kamenným základům je v tomto menším sklepě vlhkost, ale nic, co by chalupu poškozovalo.

V půdní části nad obytnou částí na Vás čeká práce, ale v krásném otevřeném prostoru s potenciálem o cca 120 m2. Můžete zvolit samostatný vstup či propojení s obytnou částí. Krovy, střecha i okna jsou v naprostém pořádku. Zde započala zateplovací akce. Kuny v neobydleném prostoru poničily vatu zateplení a materiál je znehodnocen.

Zastavěná plocha a nádvoří, na které stojí dům se stodolou, má 402 m2 a zahrada 470 m2 s několika ovocnými stromy.  Pokud hledáte chalupu pro sebe nebo ke komerčnímu využití nebo obojí, zde je možná to pravé ořechové. K domu se právě dokončuje pro nového vlastníka právní přístup.

 Okolní lesy zvou houbaře, cyklostezky sportovce, do 15 minut se rovněž dostanete jak k přehradě Kružberk, ke zřícenině Hradu Vikštejn a do podhradí, k zámku v Hradci nad Moravicí nebo do Jánských koupelí. Pro vyznavače lyžování nebo adrenalinových sportů je do 15 minut dostupný známý HeiPark Tošovice.

Prodej probíhá formou aukce, kdy si každý registrovaný zájemce určí svoji cenu příhozy, kterou jako konečnou nabídne. Pokud potřebujete financovat hypotékou, je připraven profesionál.

Aukce začíná 11.11. v 9:00 elektronicky a končí 29.11.2024 v 16:00.

Zájemce skládá jistotu, která není součástí kupní ceny a pokud nevyhrajete, vrací se.

Pro více informací a k aukční vyhlášce přejděte na adresu aukčního portálu: https://www.rps-aukce.cz/drazba/10118/prodej-chalupy-3kk-ve-vetrkovicich-okr-opava.html

Termíny prohlídek, sraz vždy před domem č.ev. 1.

Místo konání

www.rps-aukce.cz

Vyhlašovatel

RPS REALITY - AUKCE s.r.o.
Mgr. Pavlína Papulová MBA
Bořivojova 878/35
13000 Praha 3
ČR
603 841 817, 605 942 603
info@rps-aukce.cz